ar susitiksime visi per kalėdas? kaip kalėdų senelis?

Mano žmonės pradėjo puošti Kalėdų eglę. Prikabino visokių žaisliukų. Miau, jie taip blizga! Taip linguoja!  Pritūpiau ant žemės. Įsiūbavau visą uodegą. Miau! Pagavau tą žaisliuką! Oi, oi, miau! Visa eglutė krito žemyn! Aš išsigandau, pasišiaušiau ir palindau po lova! Sėdžiu ir galvoju. O kaip bus su Kalėdomis? Mrrr, virusas vis dar siaučia pasaulyje. Keliauti niekur negalima. O kaip Kalėdų Senelis? Jis gi geras mano draugas! Ar susitiksiu su juo?

Užsiėmimai trumpai
Įdomu, ką mano kaimynas katinas. Lekiu pas jį.

skirtingos šalys - skirtingi seneliai
Kaimynas katinas mane nuramino. Pasirodo, kiekviena šalis turi savo Kalėdų Senelius! Tai tarsi senelio supergalia! Jis vienu metu gali būti visur.
Štai kokius Senelius aš žinau:

Rusijos Senelis vardu Senis Šaltis. Mrrr, o kaip atrodo jis? Jis apsirengęs baltu ilgu paltu. Turi labai aukštą skrybėlę. Vienoje rankoje jis laiko ledo lazdą, o kitoje – maišą dovanų!
Šiaurės šalyse yra ne Kalėdų Senelis, o Kalėdų Ožys. Tai toks raguotas personažas. Jis Kūčių vakarą vaikams neša dovanas. Šis Kalėdų Ožys turi žmoną. Mrrr, jos labai įdomus vardas! Joulumuori!

ar atvyks senelis?
Mrrr, nors ir virusas siaučia, bet Kalėdų Seneliai jo nebijo! Seneliui per vieną naktį reikia apkeliauti visą pasaulį. Mrrr, todėl elniai skrenda labai greitai. Taip greitai, kad virusas nespės užpulti!
Žinoma, Kalėdų Senelis dėvės kaukę! Ir dideles odines pirštines! O jeigu nori padėti Seneliui, gali palikti jam prie eglutės dezinfekcinio skysčio.
sekite mus