Apie

Nors koronavirusas pasaulyje siaučia jau gana ilgai, kol kas sunku rasti vieną patikimą šaltinį, kuriame būtų pateikta išsami ir  aktuali informacija visai šeimai tėveliams ir mažiesiems. Siekiant domėtis su pandemija susijusiomis temomis, tenka ilgai naršyti internete, dažnai skaityti ją užsienio kalba. Ir tikrai, tai gali būti perdėm varginantis bei laiką eikvojantis užsiėmimas.

 

Katantinas interaktyvus, sąmoningumą ir pozityvų turinį skelbiantis portalas tėveliams ir jų vaikams. Čia rasite visas aktualias su koronavirusu susijusias temas: nuo paaiškinimo, kas tas virusas, tinkamos higienos rekomendacijų, pasiūlymų, ką veikti su šeima karantino metu, iki psichologų patarimų, kaip pagerinti emocinę savijautą. Temas vaikams pasakos portalo herojus katinas, kuris yra itin atsargus, labai mėgsta švarą bei mieliau skaičiuos paukščius pro langą, nei eis jų gaudyti.

 

Informacija suskirstyta į dvi dalis tėveliams ir vaikams. Tekstai papildyti grafiniais elementais ir iliustracijomis. Tam, kad net ir patys mažiausieji galėtų skaityti bei domėtis vaikų skiltyje rasite stebuklingą mygtuką, kuris paslėps sunkesnius tekstus ir paliks lengviausiai skaitomą dalį. 

 

Portalo tikslas ne tik skleisti smagų turinį ir pristatyti veiklas namuose, bet mokyti ir skatinti vaikus savarankiškai ir veikliai vertinti situaciją, ieškant atsakymų kartu su tėveliais. 

 

Katantinas tai vieta, kurioje surinkta visa aktuali informacija apie pandemiją ir viską, kas su ja susiję.

 

Projektą finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

sekite mus