nuotoliniai būreliai – tavo supergalia

Mrr, kiekvieną dieną žaidžiu su pliušine pelyte! Įsivaizduoju, kaip ji bėga nuo manęs. O aš ją gaudau! Labai smagu! Tai mano galia! Įdomu, kokios kitų gvūnų galios? Pelėda sakė, jis gali matyti naktį! O pelytės visur telpa. Kai atsirado tiek laisvo laiko, metas tapti superherojais ir atgaivinti savo supergalią! Tai toks smagus dalykas, kurį turi nuolat ugdyti. Supergalios padės jaustis tikru laimėtoju. Mrr, kokios gali būti tavo supergalios?

Užsiėmimai trumpai
Ar pastebėjai, kad darželyje ir mokykloje skirtingi vaikai mėgsta skirtingas veiklas? Vieni su šypsena iki ausų skaičiuoja. Kiti moka nupiešti keisčiausius dalykus. Treti vis renka įvairiausius vabaliukus? Miau, visi dalykai, kurie tau patinka, ir yra tavo supergalia! Jie padės tau geriau suprasti ir pažinti pasaulį. Matematika lavina tavo protą. Skirtingų kalbų mokėjimas – kūrybingumą ir saviraišką. Gamtos mokslai leidžia pažinti pasaulį ir jį suprasti. Jeigu domėsiesi ir mokysiesi, tavo galia tik stiprės.

Mokytis skaičiuoti gali visą gyvenimą! Miau, pirma pridėti vieną daiktą prie kito, o tada atimti. Ir dar dauginti bei padalinti, ir vėl – pridėti ir atimti! Taip pat yra ir su rašymu bei skaitymu. Viskas prasideda nuo vienos raidės, tada abėcėlės, o paskui jau, žiūrėk, gali sukurti visą pasaką!

keli būdai stiprinti supergalią
Pelėda man papasakojo kaip žmogus gali sustiprinti savo galias! Nekantrauju pasidalinti. Mokydamasis kitos kalbos galėsi suprasti, ką sako kitose šalyse gyvenantys herojai. Ar žinai kaip kita kalba pasakyti „labas“? O „ačiū“? Štai tau užduotis: išmok penkiomis skirtingomis kalbomis pasakyti „labas“ arba „ačiū“! O kai išmoksi šitai, gali imtis kitų žodžių. Ar žinai, kaip itališkai yra „katė“? O ispaniškai – „mėnulis“?

Miau, o ką žinai apie gamtą? Pavyzdžiui, ar žinai, kodėl vyksta potvyniai ir atoslūgiai? Pasirodo, už tai atsakingas mėnulis! Tikrai matei, kad kartais mėnulis būna toks apvalus kaip kamuolys, o kartais plonas lyg styga. Ar žinai, kodėl taip yra? Čia (LT, video) gali išmokti visas mėnulio fazes. O Čia (LT, video) geriau suprasi kaip jis veikia. Taip pat yra ir su vandenynu, upėmis, jūra ir visais vandens telkiniais. Ar įsivaizduoji, kiek skirtingų gyvūnų ir žuvų ten gyvena? Susipažink (LT, video) su jais visais!

Jeigu dar nežinai, kas tau labiau patinka, gali savo kambaryje pasidaryti įdomybių kampelį. Jame gali rinkti viską, kas tau atrodo įdomu, keista ar nematyta – lapus, keistas sėklas, akmenėlius, monetas, blizgučius, varžtukus. Žodžiu, viską viską! Kai surinksi daugiau daiktų, gali kartu su tėveliais pabandyti juos išskirstyti pagal skirtingas pamokas! Taip atrasi vieną iš savo supergalių.

Dabar ir tu, ir aš turėsim supergalių! Miau, kai kitą kartą susitiksime, išmokyk savo galios ir mane!
sekite mus