atsibodo būti namuose? pasikviesk pasaulį pas save!

Mrr, mes, katės, nors ir labai mėgstame būti namuose, kartais taip pat nuobodžiaujame. Kai taip nutinka, aš visada pasikviečiu veiklas į svečius! Gaudau vabaliukus ir uostinėju augalus. Dar labai garsiai pasakau MIAU! Taip mano žmogus žino, kad noriu pažaisti. Miau, atsibodo visą laiką būti namuose? Išmokysiu tave pakviesti pasaulį pas save į svečius.

Užsiėmimai trumpai
gamta namuose
Mrrr, man labai patinka, kai namuose daug augalų! Su jais gali žaisti, kalbėtis ir rūpintis jais! Aš labai mėgstu kalnus ir pievas. Labai bijau pelkių, nes ten šlapia. Nenoriu, kad mano kailiukas išsiteptų. Todėl visada žinau, kur noriu keliauti!

Tau irgi patinka gamta? O gal nori geriau susipažinti su Lietuva? Mrrr, atskleisiu tau paslaptį! Yra būdų, kaip gali keliauti, neišėjęs (-usi) iš namų. Čia (LT, tinklapis) rasi daug virtualių turų. Jie tau parodys gražiausius Lietuvos kampelius.

Kada nors pandemija baigsis. Tada su visa šeima galėsite aplankyti visas vietas. Miau, gamtoje gyvena visokių gyvūnų. Didelių ir mažų. Kai kurių aš pats nemačiau! Dėl to mokausi čia (LT, tinklapis). Stebiu kaip jie valgo, miega, gyvena. Juk nenoriu būti nemandagus juos sutikęs! Turiu žinoti, kaip pasisveikinti ir kaip neišgąsdinti.

piešimo kelionės
Mrr, o gal tau patinka piešti? Arba labai lauki, kada tėveliai vėl nuves tave į parodą? Nieko tokio, menas gali atkeliauti pas tave! Čia (LT, tinklapis) ir čia (LT, tinklapis) rasi daug virtualių turų po įvairius Lietuvos muziejus. Galėsi pamatyti laikrodžių muziejų – miau, kokių skirtingų jų būta! Taip pat apžiūrėti prezidentūrą. Pamatyti daug skirtingų traukinių geležinkelio muziejuje. Net pabuvoti pas malūnininką! Miau, man su pelėda labai patinka žiūrėti, su kokiais lėktuvais anksčiau skraidė lakūnai!

istorija žengia pro duris
O ar buvai kada prie jūros? tikrai žinau, kad tave nustebins jūrų pasaulis ir daug kitų istorijų! Čia sužinosi (LT, tinklapis) apie vikingus. Už delną didesnes kriaukles. Laivus lainerius ir dar daug daug visko!

O jeigu nori patirti dar daugiau, gali atsisiųsti išmaniąją programėlę (LT, Google Play). Pasibaigus karantinui galėsi naudotis ja muziejuose. Taip sužinosi ir patirsi dar daugiau!

sekite mus