kada viskas pasibaigs?

Miau, miau! Turiu tau kai ką papasakoti! Ar žinai, kad katės girdi ir mato geriau nei žmogus? Mes įsiklausome ir galime išgirsti visas pelytes! Tai padeda mums medžioti. Bet aš gyvenu su žmogumi. Man nereikia medžioti, aš gaunu daug skanukų! Mrrr, kartais net žadinu žmones, kad pusryčiai greičiau ateitų. Pavalgius man patinka klausyti, kas vyksta už lango. Dabar mažai mašinų. Todėl galiu girdėti viską, ką kalba žmonės! Labai įdomu!

Mokslas trumpai
Išgirdau, kad labai žmonės daug klausia. Atrodo, bando kažką sužinoti. Mrr, kiek dar laiko reikės būti namuose? Kada galėsiu vėl eiti į mokyklą? Kada tėveliai grįš į darbus? Kada mes visi nebesirgsim? Miau, nulėkiau pas kaimyną katiną. Štai ką sužinojau: nėra kažkokios nustatytos datos, kada virusas baigsis. Mokslininkai turi labai daug ką sužinoti apie virusą. Gali būti, kad virusas liks visada. Miau, mes išmoksime su juo gyventi, todėl jis nebebus toks pavojingas.

Tačiau kai virusas ims trauktis, visa kita vyks pamažu. Iš pradžių lėtai grįšime į mokyklas ir darželius. Tada tėveliai po truputį grįš į darbą. Nors, didžiąją laiko dalį vis tiek bus namuose. Mokslininkai kuria vaistus ir bando surasti, kaip nugalėti šį virusą. Kai vaistai atsiras, bus šiek tiek saugiau gyventi. Miau, tačiau ir mokslininkai nežino, kada tai atsitiks.

Miau, gali būti tikras (-a), kad tėveliai seka visas naujienas ir kai tik bus naujų žinių, jie su tavimi jomis pasidalins.

Mrr, todėl reikėtų nustoti laukti, kada viskas pasibaigs, ir pabandyti susigyventi su šiuo virusu. Panašiai kaip su gripu. Juk jis yra ir mes prie jo pripratome. Geriau šį laiką išnaudoti linksmoms veiklos. Juk tiek žaidimų reikia pažaisti, tiek knygelių perskaityti. O kaip visi turai po muziejus? Ar jau visuose buvai?

sekite mus