šiandien mokytojas – tu. papasakok tėvams, ką sužinojai ir ko išmokai

Mrrr, dieną miegu ir sapnuoju, o naktį žaidžiu ir medžioju! Kai mano žmonės miega, man patinka kalbėti su pelėda. Šis mano draugas labai protingas. Jis visur keliauja ir daug skaito! Miau, vis prašau kad jis išmokytų ir mane! Bet pelėda sakė man, kad ir aš labai protingas. Mrrr, kaip širdelę glosto! Jis moko mane miško paslapčių. O aš jį mokau nebijoti žmonių.

Užsiėmimai trumpai
O ar tau taip nebūna? Ar neatrodo, kad tėveliai žino viską? Ko bepaklaustum – jie visada turi atsakymą! Miau, pažaiskime žaidimą – vieną dieną mokytojas būsi TU!

Išmokysi savo tėvelius ko nors naujo! Kaip ir mes su pelėda mokomės kartu, taip ir jūs galite! Miau, papasakosiu tau apie įvairias pamokėles, kurias gali rasti internete. Mrrr, pradėkime!

Miau, vieną vakarą pelėda paklausė manęs, ką žinau apie žvaigždes. Aš labai mėgstu jas skaičiuoti! O kai viena nukrenta, imu murkti iš visų jėgų! Bet nežinojau, kas yra už šių žvaigždžių.

Mano žmogus parodė man šias pamokėles. Čia (LT, tinklapis) rasi įvairių smagių pamokėlių. Vieną dieną galėsi mokytis dainuoti, kitą – sužinosi iš ko sudaryta Visata. O ar matei, kaip atrodo keisčiausi pasaulio augalai? Šita pamokėlė mano mėgstamiausia!

Miau, nuostabūs ir linksmi vedėjai papasakos, kaip atliekami triukai iš veiksmo filmų! Arba su kokia fleita geriausiai groti be vieno danties! Šito ne tik tavo tėveliai nežinos, bet galėsi nustebinti ir savo draugus. Pamokos gana ilgos, todėl gali žiūrėti jas su pertraukomis.

Mano žmogus kartais nenori daryti namų darbų. Jo tėveliai vis galvojo, ką daryti. Man taip pat pasidarė smalsu! Juk noriu viską žinoti. Mačiau, jie ieškojo atsakymo internete. Mrr, aš šokau ant klaviatūros! Ir savo letenėlėm kažką paspaudžiau. Pasigirdo keistas garsas! Miau, taip išsigandau, nėriau greit po lova. Bet netyčia atradau puikų puslapį ir padėjau tėveliams!
Šiame puslapyje (LT, tinklapis) Lietuvos mokytojai kelia įvairiausias pamokėles. Taip dalijasi tuo, kas jiems patiems įdomu. Ir šito neišgirsi per pamokas mokykloje!

Čia pamatysi ir išgirsi daugiau nei mokykloje. Susipažinsi su pasaulio ir mokslo įdomybėmis. Mrrr, man labai patinka, kad pamokėlių visada daugėja ir gali pamatyti, kas mokytojams tikrai įdomu! Matai, čia jie kelia jiems patinkančias įdomybes, susijusias su pamokomis. Sužinosi daugiau apie gamtą, literatūrą, skaičius ir kampus! Mrr, tarsi visa mokykla vienoje vietoje – ir tu pats renkiesi, ką nori sužinoti šiandien. O jeigu nori pagilinti žinias, čia (LT, tinklapis) rasi matematikos, lietuvių kalbos, istorijos, geografijos ir kitas pamokas.

Miau, prieš apsigyvenant pas žmogų, aš ilgai gyvenau gamtoje. O kai įžengiau į naujus namus, mano vyzdžiai išsiplėtė! Ojoj, tiek naujų, keistų daiktų pamačiau! Iš pradžių puoliau slėptis. Paskui šnypščiau ant spintos. Mrr, mama labai juokėsi, o man labai patiko! Dabar jau žinau, kad tie daiktai padeda žmogui lengviau gyventi. Bet vis pagalvoju, o iš kur jie atsirado? Mrrr, kokių dar įdomybių žmogus prigalvojo?
Ar žinai, iš kur atsirado mikrobangų krosnelė? Arba kaip gaminami kvepalai? Ei, o ar žinojai, kad pasaulyje yra sala, susidariusi vien iš šiukšlių? Miau, ji net turi savo vietą žemėlapyje! Šioje Kūrybingumo mokykloje (LT, tinklapis) rasi daug keistų faktų apie pasaulį. Bus įdomu ne tik tau, bet ir tėveliai negalės atsitraukti.
sekite mus